Ko reikia pradedant naują verslą?

          Pradėti naują veiklą – be abejo yra labai įdomus ir kartu sudėtingas procesas. Reikia viską apgalvoti, priimti daug skirtingų sprendimų, įskaitant ir bene svarbiausius – įvaizdžio internete sprendimus. Šiais laikais sėkmingas verslas neįsivaizduojamas be jį reprezentuojančios internetinės svetainės ir modernios prekės ženklo išvaizdos. Šie aspektai kuria profesionalumo, patikimumo, aukštos kokybės įvaizdį.

          Profesionali svetainė ar elektroninė parduotuvė, dizainerio sukurta prekinė išvaizda – visi šie dalykai labai prisideda prie sėkmingos verslo pradžios. Mes galime Jums padėti startuoti pasirūpindami Jūsų verslo įvaizdžiu internete!

          Kokias paslaugas galime suteikti?

Internetinė svetainė /
Elektroninė parduotuvė

Tai – svarbiausia dalis. Tai – vieta informacijai apie Jūsų prekes ar paslaugas, vieta jų pateikimui su galimybe įsigyti, užsisakyti, rezervuoti ir dar daugiau.

Sukursime Jums modernią, dabartines tendencijas atitinkančią, estetišką svetainę su visomis reikalingomis funkcijomis.

Norite visiškai išskirtinės  išvaizdos svetainės ar elektroninės parduotuvės? Sukursime Jums unikalų dizainą pagal visus Jūsų poreikius, suprogramuosime jį ir paruošime naudojimui.

Įmonės įvaizdis /
Grafikos dizainas

Viskas prasideda nuo idėjos. Pasidalinkite savo vizija ir mes sukursime Jums profesionalų įmonės įvaizdį.

Nuo logotipo, vizitinių kortelių, dovanų kuponų, sertifikatų maketų iki unikalaus svetainės dizaino, pakuotės dizaino ir viso kito, ko Jums gali prireikti. Pasirinkite Jums reikalingiausias paslaugas ir turėkite viską iš karto arba pasiruoškite po truputį.

Tekstų /
Straipsnių rašymas

Prireikus galėsime padėti ir kuriant kūrybiškus bei išsamius tekstus ar straipsnius Jūsų svetainei. Taip pat galėsime pasirūpinti ir Jūsų socialinių tinklų įrašų tekstais.
Galingai startuokite kartu su mūsų pagalba!
Susisiekite su mumis dabar – aprašykite savo projektą ir dominančias paslaugas, ir mes su Jumis susisieksime pateikdami geriausią pasiūlymą.